fbpx
0850 346 42 92
Sosyal Medya Hesaplarımız

Basında Biz

Anasayfa » Basında Biz

Globalleşmekte olan internet dünyasında yerinizi alabilmeniz için kurulmuş olan Bulut İnternaktif firması basının da gözdesi arasında yer alıyor. Basında çıkan haberlere ulaşabileceğiniz bu alan üzerinden Bulut İnteraktif şirketi olarak vermekte olduğumuz hizmetlerin tamamı ile ilgili bilgi de alabilirsiniz. 14 yıllık tecrübeye dayalı ekibimiz ile beraber basının teknolojik haberleri dahilinde yer aldığımız ve müşterilerimiz için kurmuş olduğumuz referanslarımıza ulaşım sağlayabilmek için web adresimizi ziyaret edebilirsiniz. Firmamızın müşterilere sunduğu hizmet genellemeleri bazında basın içerisinde çıkan haberleri takip edebilirsiniz.

Bulut İnteraktif Haberleri

Bulut interaktif olarak sunduğumuz web tasarım ve yazılım hizmetleri bazında hakkımızda çıkan haberlere erişim sağlayabileceğiniz bu alan sayesinde basın içerisindeki firma bilinilirliğimizin de arttığı görülebilir. Basında çıkan haberler sayesinde müşteri portföyümüzün artmakta olması ve alanında uzman olan ekibimiz sayesinde hem kaliteli hem de uygun fiyatlı hizmet veriyor oluşumuz sektör içerisinde dikkatleri toplamamıza yardımcı olmaktadır. Full responsive tasarım, dahili cache sistemi, çeşitli dil seçenekleri ve sınırsız renk seçeneği ile sunduğumuz web hizmetleri basın dahilinde de dikkatleri çekmektedir.

Bulut İnternaktif Hizmetleri

Basın alanında firmamız ile ilgili çıkmış olan haberlere erişim sağlayabilmenin yanı sıra verdiğimiz geniş hizmet ağına da erişim sağlayabilmeniz mümkündür. Web adresimiz üzerinden giriş yaptığınız esnada üst menüde yer alan hizmetler bölümünde mobil uygulama geliştirme, yazılım, sosyal medya danışmanlığı, web tasarım, facebook reklamcılığı, e-ticaret çözümleri, instagram reklamcılığı ve google adwords reklamcılığı gibi birbirinden farklı alanlarda hizmetlerimizi müşterilerimize sunmaktayız. Basında yer almış olan haberler ile birlikte gün geçtikçe büyüyen firmamız 14 senelik geçmişi ile beraber alanında uzman bir ekip ile hizmet vermektedir. Globalleşen internet gelişmeleri dahilinde siz de verdiğimiz hizmetlerden yararlanabilirsiniz.