0850 346 42 92
trendefr
Sosyal Medya Hesaplarımız

Ekibimiz

Anasayfa » Ekibimiz
Ekibimiz

E- ticaret, tasarım, internet yazılımcılığı ve yazılım firması olan Bulut interaktif alanında profesyonel teknik ekip ile çalışmaktadır. 2017 yılından bu yana sektörde var olan ve hedef kitlelere çözüm üreten ekibimiz başarılı misyonu ve iş disiplinine önem vermektedir.

 

Firmamızda Görev Yapan Ekibimizin Ortak Özellikleri

Bulut interaktif ekibi yazılım, internet ve tasarım alanlarında eğitim almış profesyonel kişilerden oluşur. İş disiplini tüm çalışanların ortak özelliğidir. Çözüm odaklı ve zamanla yarışan ekipten oluşur. Firmamızı tercih eden kişileri hedeflerine vardırmak için çaba harcar. Kaliteli işler sunar. Hizmet içi eğitimler ile sürekli kendini geliştiren ekip son teknolojiyi kullanacak yetenek ve bilgiye sahiptir.

Paylaşımcı, iş bölümü şeklinde hiyerarşik bir çalışma planı sergileyen ekibimiz grafik, tasarım, reklam ve daha pek çok konuda sabırlı ve güler yüz ile müşterilerinin başarılarını arka planda destekler. Zorluklar ile baş edebilecek ekibi olan Bulut interaktif firmamız kişilerce gelebilecek en zor işleri bile alnının akı ile tamamlar. Müşteri ile hizmet çalışmasında ekibimiz müşterinin bütçesine uygun hareket ederek ek masraf çıkartmayarak müşteri odaklı çalışır.

 

Ekibimizin Hizmetleri

2017 Ankara merkezli kurulan firmamızın kurucusu Cansu YURDAKADİM olup, satış, pazarlama, reklam, müşteri hizmetleri, teknik destek ve muhasebe personelinden oluşmaktadır. Hep ekip potansiyeli ile çalışmalarını sürdüren Bulut İnteraktif, firmaların tanıtım yüzüne, reklamına ve ekonomisini en iyi etkileyecek projelerine aracılık eder. Ankara’da Wings Plaza içerisinde yer alan ofisimiz ve güler yüzlü ekibimizle iletişime geçmeniz durumunda hemen düşündüğünüz projelerin uygulanmasına ilgili ekip desteği ile başlanmaktadır. İş sektörüne adım attığınız andan itibaren kalıcı olmak için firmamızın profesyonel ekibinden destek almak sizi sektörde kalıcı kılacaktır. Ekibimiz danışmanlık hizmetlerinden tasarım ve reklam hizmetlerine kadar pek çok alanda yanınızda olacak ve sizi destekleyecektir.

Okan YURDAKADİM
Okan YURDAKADİM
Kurucu
Kaan ACAR
Kaan ACAR
Yazılım Uzmanı
Ömer ÖZTÜRK
Ömer ÖZTÜRK
Arayüz Tasarımcısı
Cansu YURDAKADİM
Cansu YURDAKADİM
Finans Müdürü
Orhun KARA
Orhun KARA
Pazarlama Müdürü