fbpx
0850 346 42 92
Sosyal Medya Hesaplarımız

Google ADS Reklamcılığı

Anasayfa » Google ADS Reklamcılığı
google reklam danışmanlığı Ankara

Firmamız ticaret siteniz için sanal mağazanız olarak kullanabileceğiniz mobil uygulamalarınızın geliştirmesini, internet siteleriniz için web tasarımları, firmanızın için yazılımları ve ticaret sitenizle ilgili yaşadığınız sorunlar için e-ticaret çözümleri meselelerinde çözümler sunmaktadır. Ayrıca firma olarak sosyal medyanın ticaret için gerekliliğinin farkına varmış bulunmaktayız. Bu yüzden firmalara sosyal medyalarda nasıl hareket etmeleri ve firmalarını nasıl tanıtmaları gerektiği konusunda sosyal medya danışmanlığı yapmaktayız. Facebook reklamcılığı ve İnstagram reklamcılığı da sosyal medya dünyasında reklam alanında verdiğimiz diğer hizmetlerdir.

Adwords Reklamcılığı Nedir?

Google’da satış yapmak veya kurumsal firmanızın tanıtımını yaptığınız sitenizin üst sıralarda yer alması gerekmektedir. Böylelikle ticaret sitenize tanımladığınız anahtar kelimeler müşteriler tarafından Google arama motoruna yazıldığında müşterilerinize daha rahat ulaşabilirsiniz. Ticaret sitenizin üstlerde yer alabilmesi için ise belirli bir ücret ödemeniz gerekmektedir. Sitenizin Google aramalarında üst sıralarda çıkması için Google firmasına reklam ücreti olarak para ödemeniz olayına Google Adwords Reklamcılığı adı verilmektedir. Bu reklamcılık hizmetinizden kendiniz yararlanabileceğiniz gibi, alanında uzman olan kişilerden veya firmalardan yardım da alabilirsiniz. Bulut İnteraktif olarak diğer departmanlarda olduğu gibi bu alanda da müşterilerimize fikir vermekte ve düşüncelerini gerçeğe dönüştürmekteyiz.

Google Adwords Reklamcılığı İçin Neden Bir Firmayla Çalışmalısınız?

Google’da üst sıralarda yer almak için ödeyeceğiniz ücreti kendiniz istediğiniz tutarda belirleyip Google’a anahtar kelimeleri tanımlayabilirsiniz. Ancak sistemin düzgün çalışması ve paranızın yanmaması için bu alanda uzman kişilerden yardım almalısınız. Firmamız Google Adwords’e sitenizle ilgili kelimeleri doğru ve mantıklı şekilde tanıtarak paranızın doğru bir şekilde harcanmasını sağlayabilirsiniz. Bunun için site bilgilerinizi bizimle paylaşmanız gerekmektedir. Çalışma arkadaşlarımız ticaret sitenizi inceleyerek Google Adwords’e tanıtılması gereken kelimeleri uygun fiyatlarla tanıtacaktır. Ayrıntılı bilgi için firmamıza başvurabilirsiniz.