fbpx
0850 346 42 92
Sosyal Medya Hesaplarımız

SEO’da Site İçi Analiz ve Düzenlemeler

08 Eylül 2018
345 kez görüntülendi

SEO’da Site İçi Analiz ve Düzenlemeler

Bir web sayfasının Google standartlarına uyumlu olması, kullanıcılar tarafından yapılan arama sorgularında kaçıncı sırada çıkacağını doğrudan etkiler. Bir web sayfası için site dışı SEO çalışmaları kadar site içi SEO analiz ve düzenlemeleri de önem taşır.

Site içi SEO çalışmaları SEO uygulamalarının %35 oranında bir bölümünü kapsar, fakat site içi yapılan SEO çalışmaları arama sorgularında daha çabuk sonuç verir. Bunun en büyük sebebi bir web sayfasında yapılacak değişikliğin Google botları aracılığı ile analiz edilerek, web sayfasının sorgu sıralamasındaki yerinin botlar tarafından yeniden düzenlenmesidir.

Kusursuz Hizmet

Site içi SEO analiz ve düzenlemeleri optimize edilen sitenin hem kaynak kodu hem de içeriği ile ilgilidir. Burada en önemli noktalardan biri site ile arama sorgusu arasındaki ilgidir.

Alanında uzman ve deneyimli ekibimiz ile web sayfanızın arama sorgularında üst sıralarda çıkmasını sağlıyoruz. SEO alanındaki gelişme, yenilik ve güncellemeleri anında hizmetlerimize yansıtarak hem kendimizi hem de sizleri rakipleriniz arasında bir adım öne çıkartıyoruz.

Site içi analizleri ve düzenlemeleri yaparken, meta etiketleri, meta açıklamaları, başlık ve başlık etiketlerinin düzenlenmesi önemlidir. Sayfanızın her platformda (mobil / pc) ve her işletim sistemi tarafından desteklenmesinin sağlanması da verdiğimiz hizmetlerden bir tanesidir.

Müşteri Odaklı

Site içi SEO çalışmaları yapılırken kullanıcı davranışlarını göz önünde bulundurmak önemlidir. Örnek olarak arama yapan bir kullanıcı, karşılaştığı arama sonuçlarının tamamını okumaz, sorgusunu yaptığı arama ile ilgili direk başlık ve alt başlıkları okur. Kullanıcı dostu içerik ve URL yapısı da site içi SEO hizmeti verirken önemli noktalardan biridir.

Verdiğimiz hizmet %100 müşteri memnuniyeti, kalite ve kullanıcı odaklıdır. Firmamızdan alacağınız araştırmacı, yeniliklere açık, sürdürülebilir kaliteye sahip hizmetler ile dijital platformlarda istediğiniz noktaya ulaşabileceksiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?