fbpx
0850 346 42 92
Sosyal Medya Hesaplarımız

Sosyal Medya Danışmanlığı

Anasayfa » Sosyal Medya Danışmanlığı
sosyal medya danışmanlığı Ankara

2017 yılından beri aktif bir şekilde hizmet verdiğimiz sosyal medya danışmanlığı, yazılım, tasarım, web sitesi ve internet reklamcılığı gibi alanlar üzerinden müşterilerimize en iyi şekilde ulaşım sağlıyoruz. Müşterimizin markasına olan sadakat faktörünü arttıracak ve markanın tutarlı sonuçlar elde edebilmesine olanak tanıyacak bir reklamcılık firması olmak misyonlarımız arasında.

Hizmetlerimiz

Aktif bir şekilde sunmuş olduğumuz hizmetlerimiz arasında müşterilerimiz; web tasarım, yazılım, mobil uygulama geliştirme, e-ticaret çözümleri, sosyal medya danışmanlığı, Google adwords reklamcılığı, Facebook reklamcılığı ve İnstagram reklamcılığı gibi konular üzerinden geniş bir alanda fayda sağlayabilmektedir. Uyguladığımız müşteri politikası ile birlikte müşterinin isteği doğrultusunda hazırladığımız bir plan üzerinden verilen reklamlar ile müşterinin mevcut olan markasına potansiyel alıcıyı yönlendirme işlemini en uygun şekilde yapmak adına çalışıyoruz. Verdiğimiz reklamcılık ve danışmanlık hizmetleri karşılığında müşterilerimizden en uygun şekilde fiyatlandırma yaparak piyasadaki rakiplerimizden daha avantajlı bir şekilde müşterilerimize ulaşım sağlıyoruz. Müşterilerimiz hem kaliteli hem de uygun fiyatlı hizmetleri almak için bizleri arayabilirler.

Ekibimiz

Danışmanlık ve reklamcılık hizmetlerinde alanında uzman olan ekibimiz ile beraber müşterilerimize en iyi ve en kaliteli şekilde hizmet sunuyoruz. Şirketimizin kurucusu ile birlikte bünyemizde çalıştırdığımız satış müdürü, pazarlama müdürü, reklam sorumlusu, halkla ilişkiler sorumlusu, personel müdür, teknik servis sorumlusu ve muhasebe sorumlusu ile vermiş olduğumuz hizmetlerin kalitesini arttırıyoruz. Reklamcılık ve danışmanlık hizmetleri dahilinde alanında uzman olan ekibimiz ile beraber sosyal medya uygulamalarını da en aktif şekilde kullanarak müşterimizin ulaşmak istediği alıcıya kısa yoldan ulaşım sağlıyoruz. Müşterinin reklam verebilmek için firmamızı tercih etmesi halinde ilgi odağında olan potansiyel alıcının tespiti, reklamın sosyal medya uygulamalarında önüne çıkartılması ve alım gücünün arttırılması konusunda etkili çalışmalar düzenliyoruz.