fbpx
0850 346 42 92
Sosyal Medya Hesaplarımız

Web Tasarım

Anasayfa » Web Tasarım

Web tasarım, dijital dünyanın gelişmesi ve internet kullanımının yaygınlaşmasıyla beraber büyük önem kazanmıştır. Dijital dünyada varlık gösterebilmek için bir web sitesi ve kullanıcı odaklı web tasarım gerekmektedir. Firmanızı en iyi şekilde yansıtacak tasarımı yaptırarak, kullanıcılarınızı hedefinize en uygun şekilde yönlendirebilirsiniz.

Web Tasarım

Firmanızın tanıtımı ve bu kullanıcı tarafında güvenilirliğinin sağlanması için kaliteli bir web sitesi gerekir. Satın alma, telefonla iletişime geçme veya mail üzerinden iletişime geçme gibi seçeneklere göre tasarım da değişiklik gösterecektir. Firmanıza en uygun hedefi belirledikten sonra gerisini tasarımla kolay bir şekilde halledebilirsiniz.

Kurumsal Web Tasarım

Kurumsal web tasarım, firmanızı kullanıcı gözünde daha etkili bir şekilde gösterecektir. Bu konuda bizimle iletişime geçerseniz sizin için en uygun kurumsal web site tasarım modelini belirleyebiliriz. Bulut İnteraktif olarak, tasarımınızı yaparken renk, şema, model gibi özellikleri sektör bazlı veya sizi en iyi yansıtacak şekilde tercih etmeye özen gösteriyoruz. Sizin fikirlerinizi de önemsiyoruz ve bu yolda beraber ilerliyoruz.

Kurumsal Web Tasarım

Bulut İnteraktif Ankara web tasarım ajansı olarak hizmet verdiğimiz İnternet sektörü ile ilgili her türlü ihtiyacınızı karşılayabiliyoruz. Web tasarım hizmetleri arasında responsive web tasarım, mobil uyumlu web tasarım, kullanıcı deneyimine uygun web tasarım servislerimiz bulunuyor.

Web tasarım ve kullanıcı odaklı bir web sitesi yaparken, en çok dikkat edilmesi gereken noktalardan biri de Google Web Yönergeleri’ne dikkat etmektir. Bir tasarımı ortaya çıkarırken öncelik her ne kadar kullanıcıyı etkilemek olsa da Google arama motorunu da etkilemek oldukça önemlidir. Çünkü, bize kullanıcıların çoğunu Google sağlayacak.

Web Tasarım Yaparken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Google, 2018 yılından itibaren mobil öncelikli indekslemeye geçtiğini duyurdu. İnternet kullanan insanların yüzde 50’sinden fazlası artık akıllı cihazları tercih ediyor ve aramalarını buradan gerçekleştiriyor. Bu nedenle mobil uyumlu web tasarım veya mobil web site yaptırmak oldukça önemlidir.

Responsive tasarım, web tasarım da ve SEO çalışmalarında önemli bir yere sahiptir. Responsive tasarıma sahip site, telefon, tablet ve bilgisayar gibi cihazlarda düzgün bir şekilde, herhangi bir kayma veya bozukluk olmadan gözükmelidir. Yani her cihazla uyumlu bir şekilde çalışmalıdır.

Seo Uyumlu Web Tasarım

Google’ın önem verdiği bir diğer konuda web sitesinin açılış hızıdır. Tasarım dışında internet sitesinin oldukça hızlı açılması da gerekmektedir. Yapılan araştırmalarda kullanıcıların yüzde 90’lık bir bölümünün web sitesi açılış hızı 2,5 saniye üzerindeyse siteye girmeden çıkış yaptığı ortaya çıkmaktadır. Bu da doğal olarak sitenize giriş sayısının azalmasına ve hemen çıkma oranının artmasına sebep oluyor.

Google’ın önem verdiği bir diğer faktör de Kullanıcı Deneyimi (UX Design)’dir. Google, kullanıcıların siteye girdikten sonra rahat hareket etmesini ve sitenin her noktasına hızlı bir şekilde ulaşmasını istemektedir. Kullanıcı deneyimine uygun, hedefleri net olan internet sitesi tasarımları sayfanıza gelen ziyaretçilerin daha uzun süre sitenizde gezinmesini sağlar. Bu da doğal olarak Google tarafından olumlu bir sinyal olarak algılanır.

SEO Uyumlu Web Tasarım

Bulut İnteraktif Ankara web tasarım firmaları arasında bu konuda en kaliteli hizmeti vermeyi garanti ediyor. Bulut İnteraktif olarak SEO uyumlu web tasarım, mobil uyumlu, responsive ve kullanıcı deneyimine uygun bir şekilde, firmanızı en iyi yansıtacak web site hizmetleri almak için bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Gerekli bilgilere iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.