fbpx
0850 346 42 92
Sosyal Medya Hesaplarımız

Web Tasarım

Anasayfa » Web Tasarım
Ankara web tasarım

Web tasarım, günümüzde ziyaretçilerinize İnternet üzerinden ulaşabilmeniz için olması gereken temel yapı taşlarından bir tanesi diyebiliriz. Firmanızı en iyi şekilde yansıtacak tasarımı yaptırarak, kullanıcılarınızı hedefinize en uygun şekilde yönlendirebilirsiniz. Satın alma, telefonla iletişime geçme veya mail üzerinden iletişime geçme gibi seçeneklere göre tasarım da değişiklik gösterecektir. Firmanıza en uygun hedefi belirledikten sonra gerisini tasarımla kolay bir şekilde halledebilirsiniz.

Kurumsal web tasarım, firmanızı kullanıcı gözünde daha etkili bir şekilde gösterecektir. Bu konuda bizimle iletişime geçerseniz sizin için en uygun kurumsal web site tasarım modelini belirleyebiliriz. Bulut İnteraktif olarak, tasarımınızı yaparken renk, şema, model gibi özellikleri sektör bazlı veya sizi en iyi yansıtacak şekilde tercih etmeye özen gösteriyoruz. Sizin fikirlerinizi de önemsiyoruz ve bu yolda beraber ilerliyoruz.

Bulut İnteraktif Ankara web tasarım ajansı olarak hizmet verdiğimiz İnternet sektörü ile ilgili her türlü ihtiyacınızı karşılayabiliyoruz. Web tasarım hizmetleri arasında responsive web tasarım, mobil uyumlu web tasarım, kullanıcı deneyimine uygun web tasarım servislerimiz bulunuyor.

Bir tasarımı ortaya çıkarırken öncelik her ne kadar kullanıcıyı etkilemek olsa da Google arama motorunu da etkilemek oldukça önemlidir. Çünkü, bize kullanıcıların çoğunu Google sağlayacak.

Peki Google tasarımda hangi kriterlere önem veriyor?

 

Google, 2018 yılından itibaren mobil öncelikli indekslemeye geçtiğini duyurdu. İnternet kullanan insanların çoğunun artık mobil cihazları tercih ettiğini düşünürsek bu kararı vermekte oldukça haklı gözüküyorlar. Bu nedenle mobil uyumlu tasarım yaptırmak oldukça önemli.

Mobil uyumlu olmak için de Responsive bir tasarıma sahip olmanız gerekiyor. Responsive tasarıma sahip site, telefon, tablet ve bilgisayar gibi cihazlarda düzgün bir şekilde, herhangi bir kayma veya bozukluk olmadan gözükmelidir.

Tasarım dışında İnternet sitesinin oldukça hızlı açılması da gerekiyor. Son dönemde hız oldukça büyük önem taşıyor. Yapılan bir araştırmaya göre eğer İnternet siteniz 3 saniye içerisinde açılmazsa büyük bir korkuya sebep oluyormuş. Bu da doğal olarak sitenize giriş sayısının azalmasına sebep oluyor.

Google’ın önem verdiği bir diğer faktör de Kullanıcı Deneyimi Tasarımı(UX Design). Kullanıcı deneyimine uygun, hedefleri net olan internet sitesi tasarımları sayfanıza gelen ziyaretçilerin daha uzun süre sitenizde gezinmesini sağlar. Bu da doğal olarak Google tarafından olumlu bir sinyal olarak algılanır.

Bulut İnteraktif, Ankara web tasarım firmaları arasında bu konuda en kaliteli hizmeti vermeyi garanti ediyor. Mobil uyumlu, responsive ve kullanıcı deneyimine uygun bir şekilde, firmanızı en iyi yansıtacak web tasarım hizmetleri almak için bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Gerekli bilgilere iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.